Domů / KOSMETIKA / Pleť

ARGANDIA Elixír vzácné Opuncie 30ml

Kód: 241007
Výrobce: ARGANDIA
Dostupnost: Připraveno k odeslání
858 Kč , plus doprava
 
ARGANDIA Elixír vzácné Opuncie 30ml

Elixír ze vzácné Opuncie v sobě snoubí všechny kvality obou  vzácných rostlinných olejů BIO s jedinečnými kosmetickými účinky: olej z Opuncie a olej z Arganu.

Tyto oleje jsou velmi bohaté na základní mastné kyseliny (omega 6 et 9), vitamin E a na delta-7-stigmastérol, aktivní složky  s tísícem účinků v rostlinné světě, které dělají tento elixír skutečným antioxydačním koncentrátem, který lépe uchovává mladistvý vzhled pokožky. Intezivně vyživuje pokožku a posiluje přirozenou ochranu pleti citlivé na neblahé působení znečištěného vnějšího prostředí, stresu a stárnutí.  Vyhlazuje vrásky a vypíná pleť, zároveň působí proti nepřízním počasí. Vaše pokožka bude revitalizovaná, regenerovaná a chráněná.

Použití: Aplikujte ráno a večer samostatně jako intenzivní vyživující péči anebo aplikujte jako sérum pod Vaši každodenní péči.

Vyrobeno ve Francii.

Certifikováno ECOCERT a COSMEBIO reference k dispozici na http://cosmetiques.ecocert.com

Zakoupením tohoto výrobku přímo podpoříte projekt pomoci marockým ženám a pomůžete chránit arganové stromy v Maroku před kácením a používáním na otop. Podpoříte tedy ochranu BIOSFÉRICKÉ REZERVACE ARGANERAIE.