NOVÉ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU: Domácí depilace *** Jak vybrat toaletní vodu podle ročního období
Novinka Efekt lupa
 

HOXI Tělová turbo svíce 1 ks

Neohodnoceno
 

Turbo tělové svíce HOXi jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm!

  • Čištěný včelí vosk
  • Protizánětlivá kurkuma
  • 100% bavlněné plátno
  • Ručně vyráběné
  • Kónický tvar
  • Šířka 1,8 - 2,2 cm
  • Délka cca 30 - 30,2 cm
  • Ochranný gázový filtr
  • Nature - bez esenciálních olejů

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
79 Kč
Kód produktu 2366
Kategorie Tělové svíce turbo
Položka byla vyprodána...
 
 

Turbo tělové svíce HOXi jsou vhodné zejména pro terapeuty, maséry a léčitele. Pokud si turbo svíci aplikujete sami, dbejte zvýšené bezpečnosti při práci s otevřeným ohněm! Tělové turbo svíce HOXI se dají využít několika způsoby. není nutné je vždy používat pouze na tělesné nebo duševní problémy, ale také na očisty prostor a aury. V případě použití jako tělové svíce, doporučujeme doplnit tekutiny (sklenice vody, čaj apod.) a po samotné aplikaci již klidný řežim. Ideální doba je k večeru před spaním nebo pokud již nebudete mít zvýšenou fyzickou námahu. Turbo tělové svíce HOXI lze vhodně kombinovat s terapií klasickými tělovými svícemi nebo s čakrovými či očistnými svícemi.

Pokud nemáte zkušenosti s klasickými tělovými svícemi nebo již s turbo svícemi, doporučujeme použít klasické tělové svíce!

Jiní výrobci uvádějí, že jedna turbo svíce nahrazuje 3-4 klasické tělové svíce. Výrobce HOXI uvádí, že účinky klasických tělových svící na běžné fyzické problémy jsou daleko lepší a svíce klasické tělové svíce jsou účinější. Díky velikosti tělové turbo svíce již nedochází k tak účinnému "tahu" i když svíce stále velmi dobře hoří a samozřejmě má své pozitivní účinky.

Tělové turbo svíce HOXI jsou vhodné spíše pro ty z Vás, kdo pracují s některým s energetických systémů jako například: reiki, shamballa apod. Proto jsou doporučovány spíše pro zkušené terapeuty.

Provozovatel BioNaturalia.cz nenese zodpovědnost za rizika způsobená při používání tělových svící při automedikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: