Domů / Podle výrobce
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

FLORAME

FLORAME

Značku Florame založil ve francouzské Provence více jak před 20 lety Michel Sommerard, který před lety také přednášel o aromaterapii v České republice. Jeho cílem bylo a je pěstovat rostliny a vytvářet z nich výrobky jinak než konvenčně tj. bez používání chemických hnojiv a syntetických látek.
Florame
vyrábí a vybírá z celého světa nejlepší éterické oleje, které procházejí zvláštní kontrolou a mají záruku „produktu pocházejícího z ekologického zemědělství“, respektujícího přírodní cykly a lidskou práci.

Nechte se unášet úžasnými vůněmi éterických olejů levandule, eukalyptu, máty, borovice a dalších...

Biologické éterické oleje vybírané společností Florame pomohou Vašemu tělu a duchu znovu nalézt radost a harmonii.
Neustálým hledáním maximální čistoty a zachováváním různých postupů, nabízí Florame to nejlepší z rostlin, jejich jemnou vůni, získanou prostřeníctvím destilace pomocí vodní páry uvolňující esenci ze středu rostliny: éterický olej.


 


Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60 Třetinová galerie Malé řádky