Domů / Podle výrobce / PLANTES & PARFUMS de Provence
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

PLANTES & PARFUMS de Provence

(64) Přírodní kosmetika, přípravky pro domácnost a dekorace
PLANTES & PARFUMS de Provence

Značka Plantes & Parfums vznikla před 30 lety v srdci francouzského regionu Provence. Nádherná příroda a vůně tohoto regionu byla pro tým značny Plantes & Parfums neutuchající inspirací. Všechny vůně, které značka používá jsou tvořeny a testovány parfémáři Plantes&Parfums z oblasti  Grasse ve Francii a jsou 100% přírodní.

Plantes & Parfums přináší ovocné, svěží, aromatické, květinové nebo kořeněné vůně, dle Vašich požadavků, takové, které mají jedinečný rozměr a obsah a jsou skvělým doplňkem Vaší osobnosti.

V nabídce naleznete i interiérové vůně jako vonné svíčky delikátní a přírodní, ale také interiérové parfémy ve spreji nebo s tyčinkymi či řadu polštářkových parfémů nebo vůní do skříní a roněž také popoulární difuzéry, parfémové extrakty a éterické oleje s aromalampami.


Strana 1 / 6
1 2 3
Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
PLANTES & PARFUMS Toalentní voda (EDT) Ylang 100 ml PLANTES & PARFUMS Toalentní voda (EDT) Ylang 100 ml Kód: 096223
Připraveno k odeslání
Exotická a smyslná vůně.
515 Kč
Detail
PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Mandarinka 100 ml PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Mandarinka 100 ml Kód: 096212
Připraveno k odeslání
Svěží sladkokyselá citrusová vůně.
515 Kč
Detail
PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Pivoňka - Konvalinka 100ml PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Pivoňka -… Kód: 096216
Připraveno k odeslání
Svěží květinová vůně.
515 Kč
Detail
PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Santal 100ml PLANTES & PARFUMS Toaletní voda (EDT) Santal 100ml Kód: 096218
Připraveno k odeslání
Svěží dřevitá vůně.
515 Kč
Detail
Strana 1 / 6
1 2 3
Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60
 Název Cena