U NÁS NAJDETE VELKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH A BIO CERTIFIKOVANÝCH PARFÉMŮ.

Přípravky na depilaci

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Cena

258418
1258418

Značky

Položek k zobrazení: 9
priirodni depilacni krem oblicej citlive zony 75ml.jpg
418 Kč

Z 80% přírodní - respektuje i citlivou pokožku - obsahuje rostlinné složky - s minimálním obsahem syntetických látek - velmi účinně odstaňuje chloupky již po 2 minutách - bez alergenů - nejvíce přírodní depilační krém na trhu - bez minerálních olejů - bez parabenů - VEGAN

logo_vegan

Kód: 1868
Prirodni depilacni krem na telo
418 Kč

Z 80% přírodní - respektuje i citlivou pokožku - obsahuje rostlinné složky - s minimálním obsahem syntetických látek - velmi účinně odstaňuje chloupky již po 3 minutách - bez alergenů- s jemnou vůní speciálně vyvinutou parfemářem značky Acorelle - nejvíce přírodní depilační krém na trhu - bez minerálních olejů - bez parabenů - VEGAN

Logo_vegan

Kód: 7
ACORELLE Depilační proužky - podpaží a třísla 20ks
258 Kč

Depilační proužky BIO pro okamžité a rychlé použití, bez rizika a s podepilační péčí pro odstraněné případných zbytků vosku a zjemnění pokožky.

Kód: 9
ACORELLE Depilační proužky BIO na obličej 20 ks + 4ks ZDARMA
258 Kč

Snadné a rychlé a šetrné k pokožce.

Kód: 10168
Acorelle depilacni prouzky na telo bio
312 Kč

Rychlé, jednoduché a šetrné k pokožce.

Kód: 10169
Kralovsky vosk bez prouzku bionaturalia cz
322 Kč

100% přírodní - včelí vosk a extrakt z bílé lilie - složení na bázi přírodní borovicové pryskyřice. Vysoká účinnost i u krátkých chloupků.

ACO_loga_victoire_beaute

Kód: 3
orientalni vosk roll on bio 100ml.jpg
418 Kč

Účinné i na krátké chloupky, efekt trvající až 4 týdny.

Kód: 5
Orientalni depilacni vosk bionaturalia cz
418 Kč

Rychlá depilace a účinný (eliminuje chloupky po dobu cca 3 týdnů) - speciání na citlivou pokožku - jednoduchá aplikace.
100% přírodní

Loga_acorelle_bionaturalia.cz

Kód: 10162
Soin Anti Poils Incarnés BIO 50ml
364 Kč

Péče na bázi medu s purifikačními vlastnostmi spojená s přírodním komplexem AHA, působí proti zarůstání chloupků a proti podráždění pokožky.

ACO_certifikaty

Kód: 136