U NÁS NAJDETE VELKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH A BIO CERTIFIKOVANÝCH PARFÉMŮ.

FINESSENCE

Aromaterapie - éterické a rostlinné oleje

 

Společnost FINESSENCE vzešla ze setkání dvou mužů, kterými byli Rodolphe Balz, aromaterapeut a David Lorenzi, doktor farmacie.

Oba dva sdílejí přesvědčení, že příroda a inteligence člověka je zárukou lepšího a kvalitnějšího života každého z nás pokud respektujeme planetu a živé tvory.

 

Finessence přináší řadu produktů nejvyšší kvality, aby provázely muže a ženy na jejich cestě využití éterických olejů pro kvalitnější a lepší život. Finessence se proto zavázala poskytovat co nejlepší éterické oleje a na základě co nejlepšího výběru jejich původu a místa a výběrem co nejlepších sérií. Z tohoto důvodu Finessence navazuje dlouhodobá partnerství s výrobci, aby tak přinášela éterické oleje 100% přírodní a BIO..

 

Politika společnosti Finessence je tedy stálost a vysoké nároky na kvalitu. Toto umožňuje zaručit vynikající úroveň éterických olejů, což je klíčové pro vysoké nároky v aromaterapii. Finessence tak staví na etických a vědeckých hodnotách postavených na humanistickém poselství tj. láska a respekt k rostlinám, vědecké požadavky pro zkvalitnění života, etické nároky a hledání přirozené harmonie.

 

Společnost Finessence se zavazuje podporovat přirozenou diverzitu, vyvíjet produkty s komplexním složením, které jsou přísně kontrolované a zároveň respektovat planetu a člověka. Společnost rovněž klade důraz na naprostou transparentnost, účinnost výrobků a také potěšení z využívání těchto nádherných pokladů přírody. Biologické éterické oleje vybírané společností Finessence pomohou Vašemu tělu a duchu znovu nalézt radost a harmonii.
Neustálým hledáním maximální čistoty a zachováváním různých postupů, nabízí Finessence to nejlepší z rostlin, jejich jemnou vůni, získanou prostřeníctvím destilace pomocí vodní páry uvolňující esenci ze středu rostliny: éterický olej.

 

acceeuil-750x292

 

 

 

Nejprodávanější

318
3981318398
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem