U NÁS NAJDETE VELKÝ VÝBĚR PŘÍRODNÍCH A BIO CERTIFIKOVANÝCH PARFÉMŮ.

LOVE and GREEN

Příběh značky

Příběh Céline a Gabriela se začal psát v roce 2010, kdy čekali první miminko. Proto se začali zajímat o výrobky pro miminka a objevili svět, kterému ovšem dominovala petrochemie s mizivým podílem přírodních složek. Navíc se začala objevovat nová a nová podezření jak od vědeckých odborníků tak od zdravotnických organizací, že určité složky mohou být endokrinní disruptory. A tak si řekli: "Tohle prostě není pro pokožku miminka dobré, a určitě jsou i jiný rodiče, kteří uvažují jako my."

A protože oba pracovali několik let v oblasti týkající se výrobků pro miminka, rozhodli se, že založí svou vlastní značku. A tak v lednu 2011 vznikla značka LOVE and GREEN a to 3 měsíce po narození jejich první dcery.

Žačali výrobou dětkých plenek, protože to je výrobek, který téměř nepřetržitě v kontaktu s dětskou pokožkou a také výrobek z řady hygienických výrobků, který nejvíce zatěžuje životní prostředí. Cílem bylo samozřejmě vytvořit výrobek šetrný k dětské pokožce i k životnímu prostředí. A rok na to jsme začali s výrobou vlhkých ubrousků a bez nežádoucích složek.

V roce 2014 se jim narodila druhá holčička a tisíce maminek si vybralo pro svá miminka výrobky LOVE and GREEN. V současné době zaujímají dětské plenky na francouzském trhu druhé místo a hned po jedné z největší konvenčních značek.

V roce 2017 se značka rozrostla o novou řadu hygienických vložek pro ženy.

Náš obchod pro Vás tuto značku objevil v létě 2018 a výrobky jsme vyzkoušeli a nadšeni z toho, jak jsou úžasné jsme se je rozhodli nabídnout i Vám.

Přehled výrobků značky LOVE and GREEN najdete níže na této stránce.

love-and-green-logo

 

Nejprodávanější

87
144187144
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem